AKSESUAR VE DÜĞME

Günümüzde her evin olmazsa olmazı haline gelen çamaşır makinesi 1906’ da Ala Fischer tarafından icat edilmiştir. Çamaşır makinesi sisteminde tambur, elektrik motoru yardımıyla döndürülmektedir ve hareket sırasında çamaşırlar sürekli suyla temas ederek temizlenmektedir. Ala Fischer’ın ürettiği bu sistem günümüzde kullanılan otomatik çamaşır makinesinin de temelini oluşturmaktadır. İlk kurutuculu çamaşır makinesi ise 1924’ te yapıldı. Çamaşır makineleri bu tarihten itibaren sürekli gelişerek günümüzdeki halini aldı. Geçmiş zamanlarda ev hanımları evlerde su ve çamaşır makinesi olmadan derelerde, evde kendi imkanlarıyla elleriyle çamaşır yıkarken, çamaşır makinesinin varoluşu ile şimdi günümüzde ev hanımlarına kolaylık sağlanmaktadır.

Çamaşır makinesi tüm hanımlar için bir kolaylık ve yardımcı iken, çamaşır makinesi yedek parçaları ise tüm ustalara yardımcı olmakta ve kolaylık sağlamaktadır. 

Online-yedekparça.com ise sizlere güvenilir hizmet ve uygun fiyat imkanıyla çamaşır makinesine ait tüm yedek parçaları hizmetinize sunmaktadır.
Aksesuar ve Düğme kategorileri ile çamaşır makinesine ait tüm yedek parçalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi kategorisiyle Online Yedek Parça, Aksesuar ve Düğme yedek parçalarını kullanım ağınıza sunuyor.

Online Yedek Parça ile uygun ve kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz.

Online Yedek Parça ile uygun ve kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz.

Sıralama seçin
46,61 TL + KDV
Yeni Ürün
23,73 TL + KDV
Yeni Ürün
214,00 TL + KDV
Yeni Ürün
Toplam 82 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6 7
Whatsapp 09.00-19.00 x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.