ÇAMAŞIR KURUTUCUSU

Çamaşır yıkama hizmeti vermekte olan işletmelerde kurutma işleminin hızlı şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Bu ihtiyaç için geliştirilen çamaşır kurutucusu cihazlar günümüzde evlerde de sıklıkla rastlanan sistemler arasına girmiştir. Genellikle çamaşır makinesi üretmekte olan markalar kurutucu ürünleri ile de müşterilerine alternatif bir kullanım sağlamaktadır.

Kurutucu cihazlar, içerilerinde yer alan ısıtma sistemi ve buhar sistemi ile birlikte devirli bir şekilde çamaşırlarda istenen kurutma işlemini yapmaktadır. Bu tip cihazlarda çamaşır kurutucu yedek parça ürünleri arasında kapak, rezistans, kayışlar, elektronik kartlar, filtreler ve kazan parçaları gibi birçok farklı ayrıntı bulunmaktadır. En küçüğünden en büyüğüne tüm bu parçalarda oluşabilecek arızalar temel kurutma işlemi yapılmasını engelleyebilir.

Kullanmaya bağlı eskime veya yanlış kullanım nedeniyle ortaya çıkabilecek arızalarda gereken tüm yedek parça ürünleri sayfamız sayesinde temin edilebilir. Kendi tamir işlemlerini gerçekleştirmek isteyenler ve servis yetkilileri bu parçaları sayfamız üzerinde indirimler, kampanyalar, güvenli alışveriş ve hızlı kargo imkanı ile temin edilebilir. Hatta bu parçalar ile ilgili daha kapsamlı bilgi ve montaj işlemleri için sayfamız üzerinde bilgi sağlanabilir.

Kurutma makinesi, hem ev hem de çamaşırhane gibi yerlerde çamaşır ya da diğer tekstil ürünlerini çamaşır makinesi ile yıkama işleminden hemen sonra kurutabilmek için kullanılmakta olan makinedir. Gerek kurutma makinesi gerek kurutmalı olan çamaşır makinesi, aynı işi görseler bile birbirlerinden oldukça farklı olan makinelerdir. Bununla birlikte bulaşık makinesi ve kuru temizleme makinesi gibi makineler de kendi bünyesinde bir kurutucuya sahiptir. 

Online-yedekparça.com ise sizlere güvenilir hizmet ve uygun fiyat imkanıyla Çamaşır Kurutusuna ait tüm yedek parçaları hizmetinize sunmaktadır.
Kapak Mandalı, Rezistans, Kayış Grubu, Kazan Ön Körük, Ön Pano Grubu, Elektronik Kart, Muhtelif Malzeme kategorileri ile Çamaşır Kurutucusuna ait tüm yedek parçalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Çamaşır Kurutucusu herkes için bir kolaylık ve yardımcı iken, Çamaşır Kurutucusu  tüm ustalara yardımcı olmakta ve kolaylık sağlamaktadır. 

Online Yedek Parça ile uygun ve kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz.

Sıralama seçin
Toplam 104 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 6 ... 9
Whatsapp 09.00-19.00 x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.