EL ALETLERİ

Beyaz eşyalar, küçük ev aletleri, endüstriyel sistemler veya makineler üzerinde tadilat ve tamirat işlemleri gerçekleştiren her kişinin sahip olması gereken malzemeler bulunur. Bir takım halinde muhafaza edilmesi ve kullanılması gereken bu malzemeler servis personelleri tarafından el aletleri olarak adlandırılır. Ölçüm, onarım, kontrol ve tamamlama gibi özellikleri olan bu aletler, servis firmaları ve servis ekiplerinde mutlaka yer almalıdır.

Beyaz eşya veya makinelerde servis hizmeti verilmesi, bakım yapılması, onarım yapılması, parça değişimi sağlanması ve kontrol gerçekleştirilmesi için mutlaka el aletleri ile işlem gerçekleştirilir. Örneğin, kaynak malzemesi ve havya ile malzemeler sabitlenebilir. Manometre ile basınç ölçümü, voltmetre ile voltaj ölçümü ve yapıştırıcılar ile sıkıştırma işlemleri yapılabilir.

Mesleğe yeni başlayacak olan veya yeni bir iş yeri açmak isteyen her kişi hatta tüm sistemlerini yenilemek isteyen kişiler ihtiyaç duydukları el aletleri konusunda firmamızı tercih edebilirler. Özel bir sayfa halinde ana kategori ve alt kategoriler ile sunulan bu aletler, istenilen tüm türleriyle en kaliteli markalar üzerinden indirimli şekilde temin edilebilir.

El aletleri; onarım, tamirat işlerinde sıkça kullanılan ve yapılan işi kolaylaştıran ürünlerdir.  El aletleri evlerimizde, çalışma ortamlarımızda rahat bir şekilde hareket etmemizi sağlar. El aletlerini uygun kullanmak için gerekli bilgiye genellikle önem verilmesede, el aletleri doğru olarak kullanılmadığı zaman, bir çok tehlikeyi de beraberinde getirmektedir. Bu yüzden el aletlerini kullanmadan önce gerekli tüm tedbirleri almak gerekir. Bir çok alanda kullanımı söz konusu olan  el aletleri çeşitlerine Online Yedek Parça aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Online Yedek Parça; Kaynak Malzemeleri - Havya, Monifold - Manometre, Oksijen - Kaynak Aparatları, Avometreler, Hortum - Adaptör, Havşa Takımları, Vakum Motoru, Sprey - Yapıştırıcı, Anahtar Takımları, Takım Çantası, Boya ve Silikon kategorileri ile el aletleri modellerini hizmetinize sunmaktadır. 

Online Yedek Parça ile uygun ve kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz.

Sıralama seçin
Toplam 66 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6
Whatsapp 09.00-19.00 x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.