KOMBİ

Kombi, ısıtma ve sıcak su ihtiyaçlarını karşılamak için ev veya işyeri gibi küçük ölçekli kapalı alanlar için üretilmiş ısıtma cihazıdır. Kombi ebatlarının küçük olması ve duvara asılması nedeniyle eski yer tipi ısıtıcılara göre çok az yer kaplamaktadır. Kombi, çalışırken oldukça sessiz oluşu, kullanıcı isteğine göre bağımsız kullanım kolaylığı sağlaması (kullanıldığı kadar yakar, yaktığı kadar ödersiniz), bunun yanında hafif ve kolay montaj ve de montajı yapılabilmesi çok tercih edilmesini sağlamaktadır.

Online-yedekparça.com ise sizlere güvenilir hizmet ve uygun fiyat imkanıyla kombiye ait tüm yedek parçaları hizmetinize sunmaktadır.
Türbin, NTC, Kombi Petek İlacı, 3 Bar Vana, Genleşme Tankı, Düğmeler, Akış Şalterleri, Elektronik Kart, Hava Prosestatı, Baca Fanları, Baca Uzatma, Su Doldurma Musluğu, Manometreler, Düşük Basınç Swich, Plaka Eşanjörler, Üç Yollu Gruplar, Üç Yollu Vanalar, Tamir Takımları, Diyaframlar, Sirkülasyon Pompası, Kombi Regülatörü, Gaz Valfleri, Diğer Ürünler kategorileri ile kombiye ait tüm yedek parçalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kombi tüm hanımlar için bir kolaylık ve yardımcı iken, kombi yedek parçaları ise tüm ustalara yardımcı olmakta ve kolaylık sağlamaktadır. 

Online Yedek Parça ile uygun ve kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz.

Sıralama seçin
93,22 TL + KDV
Yeni Ürün
92,55 TL + KDV
Yeni Ürün
50,97 TL + KDV
Yeni Ürün
120,72 TL + KDV
Yeni Ürün
21,46 TL + KDV
Yeni Ürün
52,11 TL + KDV
Yeni Ürün
120,72 TL + KDV
Yeni Ürün
Toplam 209 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 16 17 18
Whatsapp 09.00-19.00 x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.