KOMBİ

Özel bir şekilde paketli, stoklardan elde edilen, indirimli ve aynı gün kargo ile elinize ulaşan kombi yedek parça ürünleri için bu kategori altında alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Binlerce farklı ürünü bir araya getiren bu kategori sayesinde sayfamızda sunulan alışveriş imkanlarından faydalanarak, arızalı durumda bulunan cihazlarınız için tamir imkanı elde edebilirsiniz.

Doğalgaz kullanımı ile birlikte her evde temel sistemlerden biri haline gelen kombi özellikle hassasiyet gerektiren ve güvenle kullanılması gereken bir cihazdır. Bu cihaz mekanizma içerisinde ateşleme ekipmanları, vanalar, tank, şalterler, pompa, fan, eşanjör ve manometre gibi parçalar bulundurur. Bu parçalardan herhangi birisi sağlam olmadığında, cihaz sağlıklı bir çalışma yürütemez.

Cihazın sağlıklı bir şekilde çalışmasını yürütmesi ve güvenlik riski oluşturmaması için arızaların hızlı şekilde giderilmesi gerekir. 365 gün boyunca sıcak su sağlayan ve kış aylarında ısıtma oluşturan bu cihazlarda gereken tüm yedek parça ürünleri için marka fark etmeksizin bu sayfada alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız bilgi ve uygulama konusunda sunduğu destek ile birlikte ürünlerde %30’a varan indirimler ile avantaj sağlamaktadır.

Kombi, ısıtma ve sıcak su ihtiyaçlarını karşılamak için ev veya işyeri gibi küçük ölçekli kapalı alanlar için üretilmiş ısıtma cihazıdır. Kombi ebatlarının küçük olması ve duvara asılması nedeniyle eski yer tipi ısıtıcılara göre çok az yer kaplamaktadır. Kombi, çalışırken oldukça sessiz oluşu, kullanıcı isteğine göre bağımsız kullanım kolaylığı sağlaması (kullanıldığı kadar yakar, yaktığı kadar ödersiniz), bunun yanında hafif ve kolay montaj ve de montajı yapılabilmesi çok tercih edilmesini sağlamaktadır.

Online-yedekparça.com ise sizlere güvenilir hizmet ve uygun fiyat imkanıyla kombiye ait tüm yedek parçaları hizmetinize sunmaktadır.
Türbin, NTC, Kombi Petek İlacı, 3 Bar Vana, Genleşme Tankı, Düğmeler, Akış Şalterleri, Elektronik Kart, Hava Prosestatı, Baca Fanları, Baca Uzatma, Su Doldurma Musluğu, Manometreler, Düşük Basınç Swich, Plaka Eşanjörler, Üç Yollu Gruplar, Üç Yollu Vanalar, Tamir Takımları, Diyaframlar, Sirkülasyon Pompası, Kombi Regülatörü, Gaz Valfleri, Diğer Ürünler kategorileri ile kombiye ait tüm yedek parçalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kombi tüm hanımlar için bir kolaylık ve yardımcı iken, kombi yedek parçaları ise tüm ustalara yardımcı olmakta ve kolaylık sağlamaktadır. 

Online Yedek Parça ile uygun ve kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz.

Sıralama seçin
Toplam 373 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 7 ... 14 ... 32
Whatsapp 09.00-19.00 x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.