ELEKTRİK SÜPÜRGESİ

  1. yüzyılın ilk çeyreğinde Fransa'da üretilmiş olan elektrik süpürgesi farklı sistemler ile çalışan bir cihazdır. Çalışma yöntemine göre ıslak veya kuru tüm maddeleri kendi bünyesine emerek
  2. ortamdan uzaklaştırıp, temizlik yapma imkanı tanır. Bu cihazlar günümüzde hem evlerde hem de çalışma alanlarında mutlak ihtiyaçlardan birini oluşturmaktadır.

Süpürgeler halı, zemin, ahşap kaplama, koltuk, yatak, perde gibi birçok farklı alanda temizlik ve yıkama yapılabilmektedir. Temel olarak cihazlarda arıza oluşturabilecek elektrik süpürgesi yedek parça ürünleri arasında toz torbası, motor, pompa, motor kömürü, emniyet mandalları, hortum ve şalter gibi parçalar bulunmaktadır. Bu parçaların herhangi biri arıza ile karşılaştığında, makine tamamen çalışma kabiliyetini yitirecektir.

Sayılan herhangi bir parça üzerinde oluşan arızaların hızlı bir şekilde giderilmesi, ancak yedek parça temini ile sağlanabilir. Kimi zaman arızalanan parça tamir edilebilse de yenisinin temin edilmesi daha nitelikli bir sonuç oluşturacaktır. Özellikle çok uygun fiyatlar ile sunulmakta olan tüm parçaları farklı markalara uygun olarak sayfamız üzerinde indirimler ile temin edebilirsiniz.

Elektrikli süpürge, ortamdaki katı ve sıvı  maddeleri emip uzaklaştırmaya yarayan bir ev aletidir. Toz çeken ilk süpürge 1906 yılında Robert Bimm tarafından Birum adıyla Fransa'da yapıldı. Bu, pompayla işleyen bir el süpürgesiydi. Tozun toplandığı kısım kova, toz torbası, boru, vb. biçiminde olabiliyordu. Çok geçmeden yerini elektrik motoru ve fandan oluşan bugünkü elektrikli süpürgelere bıraktı.

Günümüzde süpürgeler üç tipe ayrılmaktadır: sırt biçimli aletler için düşey hazneli, kayaklı ve tekerlekli modeller için yatak silindirli, özellikle yere çivilenmiş halılar için kullanılan emer-döğer torbalı süpürgeler. Ayrıca toz torbalı veya mahfazlı, küçük, özellikle otomobillerin iç kısmı için çok kullanışlı tipler, bundan başka halısız evler için çok pratik, çeşitli biçimlerde emersüpürgeler de vardır.

Online-yedekparça.com ise sizlere güvenilir hizmet ve uygun fiyat imkanıyla Elektrik süpürgesine ait tüm yedek parçaları hizmetinize sunmaktadır.
Motor, Hortum grubu, Halı emici, Toz torbası, Şalter- Elektronik kart, Hepa filtre, Toz torbası kızağı, Şarjlı akü pil, halı yıkama pompası, motor kömürü, emniyet mandalı, diğer ürünler kategorileri ile Elektrikli Süpürgesine ait tüm yedek parçalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Elektrikli Süpürgesine herkes için bir kolaylık ve yardımcı iken, Elektrikli Süpürgesine  tüm ustalara yardımcı olmakta ve kolaylık sağlamaktadır. 

Online Yedek Parça ile uygun ve kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz.

Sıralama seçin
Toplam 205 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 9 ... 18
Whatsapp 09.00-19.00 x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.