ELEKTRİK SÜPÜRGESİ

Elektrikli süpürge, ortamdaki katı ve sıvı  maddeleri emip uzaklaştırmaya yarayan bir ev aletidir. Toz çeken ilk süpürge 1906 yılında Robert Bimm tarafından Birum adıyla Fransa'da yapıldı. Bu, pompayla işleyen bir el süpürgesiydi. Tozun toplandığı kısım kova, toz torbası, boru, vb. biçiminde olabiliyordu. Çok geçmeden yerini elektrik motoru ve fandan oluşan bugünkü elektrikli süpürgelere bıraktı.

Günümüzde süpürgeler üç tipe ayrılmaktadır: sırt biçimli aletler için düşey hazneli, kayaklı ve tekerlekli modeller için yatak silindirli, özellikle yere çivilenmiş halılar için kullanılan emer-döğer torbalı süpürgeler. Ayrıca toz torbalı veya mahfazlı, küçük, özellikle otomobillerin iç kısmı için çok kullanışlı tipler, bundan başka halısız evler için çok pratik, çeşitli biçimlerde emersüpürgeler de vardır.

Online-yedekparça.com ise sizlere güvenilir hizmet ve uygun fiyat imkanıyla Elektrik süpürgesine ait tüm yedek parçaları hizmetinize sunmaktadır.
Motor, Hortum grubu, Halı emici, Toz torbası, Şalter- Elektronik kart, Hepa filtre, Toz torbası kızağı, Şarjlı akü pil, halı yıkama pompası, motor kömürü, emniyet mandalı, diğer ürünler kategorileri ile Elektrikli Süpürgesine ait tüm yedek parçalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Elektrikli Süpürgesine herkes için bir kolaylık ve yardımcı iken, Elektrikli Süpürgesine  tüm ustalara yardımcı olmakta ve kolaylık sağlamaktadır. 

Online Yedek Parça ile uygun ve kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz.

Sıralama seçin
58,00 TL + KDV
Yeni Ürün
77,59 TL + KDV
Yeni Ürün
18,00 TL + KDV
Yeni Ürün
72,24 TL + KDV
Yeni Ürün
5,00 TL + KDV
Yeni Ürün
24,00 TL + KDV
Yeni Ürün
28,00 TL + KDV
Yeni Ürün
Toplam 146 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 11 12 13
Whatsapp 09.00-19.00 x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.