KLİMA YEDEK PARÇA

Klimalar insanların daha rahat ve verimli yaşaması amacıyla kapalı ortamların havasını soğutan, nemini alan, isteğe bağlı olarak ısıtan toz ve partikülleri filtre eden cihazlardır. Klimalar, konutlardan araçlara, işyerlerinden eğitim mekanlarına kadar tüm alanlarda kullanılmaktadırlar.

Klima artık lüks olmaktan çıkıp ihtiyaç duyulan bir cihaz olmuştur. Bunu oluşturan ana etken gelişen teknoloji ile bütünleşen klimalardan daha az enerji ile daha fazla verim alınmasıdır. Hızla gelişen klima teknolojisini yakından takip edemediğimiz için ısıtma ve soğutma ihtiyacımızın karşılanmasında klimaların maliyetlerinin ve harcamalarının yüksek olduğunu düşünüyoruz. Bunun aksine teknolojideki gelişmelerle bütünleşen klimalar oldukça ekonomik ve sessiz hale geldi. Elektrik harcamaları ve bakım maliyetleri azaldı. Yeni üretilen klimalarda az enerji harcanarak çok kaliteli hava elde edilmektedir. Klimalar ısıtma ve soğutma özelliklerinin yanında teneffüs ettiğimiz havayı kötü koku ve partiküllerden arındırarak temizlemektedirler.

Klimalarda uygulanan elektrostatik ve karbon filtreleme yöntemlerine antifungus kaplama özelliği de eklenerek sterilizasyon artırılıp hava kalitesi yükseltilmiştir. Uzaktan kumanda sistemine kazandırılan I FEEL (hissediyorum) özelliği sayesinde klimanız ortamın ısı derecesini sizin ısı ihtiyacınıza göre en yakın değerlerde dengeleyebilmektedir. Egzost özelliği ile ortamdaki sigara dumanı gibi kötü ve zararlı kokuları tamamen yok edebilmekte, isteğe bağlı olarak taze hava alabilmektedirler. Klimalardaki ionizer özelliği sayesinde astım rahatsızlığı gibi nefes alma güçlüğü çekenler artık daha rahat nefes alabilmektedirler.

Hem yaz mevsiminde hem de kış mevsiminde kullanılan soğutma ve ısıtma görevi üstlenen klima cihazları, yaşam ve çalışma alanlarının konforunu artıran cihazların başında geliyor. Özel bir sistem ile üretildiği ilk zamanlarda farklı motor mekanizmalarıyla çalışan bu cihazlar günümüzde split ve inverter gibi birçok farklı ekonomik modeller barındırıyor.

Dünya genelinde farklı markalar ile kullanımı görülen ve kaliteleri değişen bu cihazlarda özellikle motor, gaz ünitesi, şalter, kumanda ve elektronik devreler gibi önemli klima yedek parça ürünleri bulunuyor. Bu parçalardan herhangi birisinin arızalanması durumunda kış aylarında ısıtma yaz aylarında ise soğutma işlemi gerektiği gibi gerçekleştirilemiyor. Bu nedenle arıza durumlarında gereken parçaların hızlı bir şekilde temin edilmesi ve tamir yapılması gerekiyor.

Kendi imkanları ile bu cihazlarda tamir gerçekleştirebilen kişiler sayfamız üzerinde gereken tüm yedek parça ürünlerini kolayca temin edebilir. Yine 81 vilayet üzerinde servis hizmeti vermekte olan işletmeler de ihtiyaç duyulan parça ürünlerini alt kategoriler

Sağlık koşullarına uygun ideal ısıtma ve soğutma sağlayan klimalar, inverter özelliği ile -20 0C' dahi çok verimli ısıtma yapmaktadırlar. Klimalar ayrıca havadaki fazla nemi alarak ideal konfor şartlarını oluştururlar. Otomatik sıcaklık kontrolü ile ortamın sıcaklığını ölçerek arzu edilen derece elde edilene kadar çalışmayı sürdürüp dış hava şartlarına rağmen iç ortamdaki sıcaklığı sabit tutarlar.

Online-yedekparça.com ise sizlere güvenilir hizmet ve uygun fiyat imkanıyla Klima Yedek Parçalara ait tüm yedek parçaları hizmetinize sunmaktadır.
Klima Boru Setleri, Klima Motoru, Kumanda, Klima Fan Motoru, Kondansatör, Klima Kartı, Klima Drenaj Pompası, Klima Bakım Ürünleri, 4 Yollu Vana, Klima Havşa Seti, Klima Konsül Ayak, Cross Fan Pervane, Bağlantı Aparatları, Drenaj Aparatları kategorileri ile Klima Yedek Parçalara ait tüm yedek parçalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Klima Yedek Parça herkes için bir kolaylık ve yardımcı iken, Klima Yedek Parça yedek parçaları ise tüm ustalara yardımcı olmakta ve kolaylık sağlamaktadır. 

Online Yedek Parça ile uygun ve kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz.

Sıralama seçin
83,33 TL + KDV
Toplam 243 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 10 ... 21
Whatsapp 09.00-19.00 x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.