DOĞALGAZ SOBASI PARÇA

Günümüzde artan çevre kirliliği yüzünden artık birçok ilde doğalgaz kullanılmaya başlanmıştır. Geleneksel ısınma sistemlerinde kullanılan kömür ve odun, çevre kirliliğini arttırmaktadır. Günümüz teknolojisi sayesinde artık doğalgaz, sobalarda dahi kullanılabilmektedir. 

Doğalgaz sobası aslında eskiden evlerimizde kullanılan gaz sobalarına çok benzemektedir. Tek farkı doğalgaz ile çalışmalarıdır. Ortamı ısıtma fonksiyonunun yanında kullanıma yönelik su ısıtması yapmazlar. Genellikle küçük ortamları ısıtmak için kullanılırlar. Kurulum ve tüketim maliyetleri düşüktür. Çevre kirliliği neredeyse hiç yapmazlar. Diğer sistemlere göre yakıt maliyetleri oldukça düşüktür. Kullanımı basit ve evdeki herkesin kolayca çalıştırabileceği sistemlerdir. Eskiden yaşadığımız bodrumdan odun ve kömür getirme sıkıntısı artık yok! Hem evin kirliliğini hemde çevre kirliliğini minimuma indiren bu sistem ile hayatınız oldukça kolaylaşacak! Konfor alanınızı genişletebileceksiniz.

Kombi kullanımı ile her evde görülmekte olan doğalgaz sarfiyatı, farklı bir sistem olarak sobalar ile de sağlanabilir. Eski dönemlerde elektrik veya tüp gaz ile kullanılan bu sobalar artık doğalgaz sobası şeklinde sunulan ürünler olarak görülüyor. Doğalgaz kaynağından aldığı yakıtı ısı enerjisine çevirerek, ısıtma sağlayan bu soba pratik bir kullanım ve tasarruf sağlıyor.

Doğalgaz kullanımı ile aktif hale gelen bu sobalarda güvenlik konularının gözden kaçırılmaması ve sarfiyatın artmaması için bakım ve kontrol gerçekleştirilmelidir. Arıza durumlarında veya rutin bakımlarda sorunlu görülen doğalgaz sobası parça ürünleri hızlı bir şekilde tamir edilmeli veya değiştirilmelidir. Sayfamız sayesinde tüm markalara ait bu ürünleri kolaylıkla bulabileceğiniz için güvenle değişim gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer, soba ürünlerinizde yedek parça ihtiyacı ile karşılaşıyorsanız, istediğiniz her ürünü farklı bir alt kategori ile bu sayfa üzerinde bulabilirsiniz. Gereken parça ürünleri içerisinde valf, pilot grubu, kaçak detektörleri, çakmak, butonlar, termokupl ve soba camı gibi ürünleri temin edebilirsiniz. Tüm bu ürünleri indirimli fiyatlar ile birkaç gün içerisinde kargo ile teslim alabilirsiniz.

Pilot Grubu, Termokulp, Yanma Odası Camı, Ateşleme Çakmakları, Diğer Ürünler kategorileriyle Online Yedek Parça, Doğalgaz Sobası Parça yedek parçalarını kullanım ağınıza sunuyor.

Online Yedek Parça ile uygun ve kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz.

Sıralama seçin
171,62 TL + KDV
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.
1 2
Whatsapp 09.00-19.00 x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.