FIRIN - OCAK - ASPİRATÖR

Her mutfağın mutlak ihtiyacı olan üçlü cihazlar arasında yer alan fırın ocak aspiratör özellikle lezzetli yemekler hazırlayabilmek için gerekmektedir. Fırın sayesinde ısıyla yemek pişirebilir, ocak üzerinde ateşte yemek pişirebilir ve aspiratör sayesinde kokular ile dumanı ortamdan uzaklaştırabilirsiniz. Bu üç parçanın da çalışır konumda olması, evinizde veya kapsamlı iş yerlerinde sağlıklı ve düzenli bir mutfak imkanı sağlayacaktır.

Tüm ev eşyalarında ve beyaz eşyalarda olduğu gibi bu cihazlarda da arızalar ile karşılaşılabilir. Bu gibi durumlarda fırın ocak aspiratör yedek parça ürünleri için istenen tüm parçalar sayfamız üzerinde rahatlıkla temin edilebilir. Ayrıcalıklı alt kategoriler ile sunulmuş bu ürünler arasında rezistanslar, kapak, hortum, baca, fan motoru, çakmak, menteşe ve enjektör gibi birçok farklı ürün yer almaktadır.

İyi bir servis kontrolü sonrasında hangi parçanın arızalandığı belirlenerek, sayfamız üzerinden kolaylıkla yedek parça ürünleri temin edilebilir. Yılın her günü sağladığımız indirimler ve kargo fırsatları ile bu ürünleri hızlı şekilde temin edebilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışına yapabileceğiniz alışverişler sayesinde kolaylıkla ödeme gerçekleştirebilir ve birkaç günde ürünleri temin edebilirsiniz.

Fırın; kapalı bir yer içinde, bir maddeyi pişirmek, kurutmak, eritmek ya da bir ısı işlemi etkisinde bırakmak için, sıcaklığı az çok yüksek tutabilen aygıt. Fırın, bir ısı üretme sistemi ile ateşe dayanıklı malzemeden ya da ısı tutucu saçtan yapılmış bir kılıftan kuruludur. Günümüzde, fırınların kullanıldığı birçok alan vardır: Ev donanımı; besin sanayisi; çimento üretimi; demir-çelik sanayisi; alüminyum hazırlanması; vb. Isı enerjisi, katı, sıvı ya da gaz haldeki kömür, akaryakıt ya da doğal gaz gibi yakıtlardan, elektrikten ya da güneş ısısından yararlanılarak üretilebilmektedir. Sanayide ise, birçok fırın modeli kullanılmaktadır.

Ocak; ısı vererek üzerine veya içine konulan maddeleri ısıtan, pişiren, kaynatan, eriten araç veya alet olarak tanımlanmaktadır. Ocak; çeşitli mineral, kömür ya da cevherlerin yerkabuğundan çıkartıldığı üretim yeridir.Isı vererek üzerine veya içine konulan maddeleri ısıtan, pişiren, kaynatan, eriten araç veya aletler yine ocak tanımını simgeler. Ateş yakmaya yarayan, pişirme, ısıtma, ısınma gibi amaçlarla kullanılan yere ocak denir.

Aspiratör; herhangi bir sıvı, hava, gaz, buhar vb. içindeki parçacıkları, tozları vb. emmeye, yok etmeye yarayan aygıttır.

Online-yedekparça.com ise sizlere güvenilir hizmet ve uygun fiyat imkanıyla Elektrik süpürgesine ait tüm yedek parçaları hizmetinize sunmaktadır.
Çakmak, Bek Kapakları,Düğme Çeşitleri,Fırın Fan Motoru,Enjektör Dirsek,Rezistans Çeşitleri,Menteşe, Aksesuar,Doğalgaz Hortumu,Komitatör,Aspiratör Parça kategorileri ile Fırın-Ocak-Aspiratöre ait tüm yedek parçalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Fırın-Ocak-Aspiratör herkes için bir kolaylık ve yardımcı iken,Fırın-Ocak-Aspiratör  tüm ustalara yardımcı olmakta ve kolaylık sağlamaktadır. 

Online Yedek Parça ile uygun ve kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz.

Online Yedek Parça ile uygun ve kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz.

Sıralama seçin
166,67 TL + KDV
Toplam 382 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 7 ... 14 ... 32
Whatsapp 09.00-19.00 x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.