DOĞALGAZ HORTUMU

Fırın; kapalı bir yer içinde, bir maddeyi pişirmek, kurutmak, eritmek ya da bir ısı işlemi etkisinde bırakmak için, sıcaklığı az çok yüksek tutabilen aygıt. Fırın, bir ısı üretme sistemi ile ateşe dayanıklı malzemeden ya da ısı tutucu saçtan yapılmış bir kılıftan kuruludur. Günümüzde, fırınların kullanıldığı birçok alan vardır: Ev donanımı; besin sanayisi; çimento üretimi; demir-çelik sanayisi; alüminyum hazırlanması; vb. Isı enerjisi, katı, sıvı ya da gaz haldeki kömür, akaryakıt ya da doğal gaz gibi yakıtlardan, elektrikten ya da güneş ısısından yararlanılarak üretilebilmektedir. Sanayide ise, birçok fırın modeli kullanılmaktadır.

Ocak; ısı vererek üzerine veya içine konulan maddeleri ısıtan, pişiren, kaynatan, eriten araç veya alet olarak tanımlanmaktadır. Ocak; çeşitli mineral, kömür ya da cevherlerin yerkabuğundan çıkartıldığı üretim yeridir.Isı vererek üzerine veya içine konulan maddeleri ısıtan, pişiren, kaynatan, eriten araç veya aletler yine ocak tanımını simgeler. Ateş yakmaya yarayan, pişirme, ısıtma, ısınma gibi amaçlarla kullanılan yere ocak denir.

Aspiratör; herhangi bir sıvı, hava, gaz, buhar vb. içindeki parçacıkları, tozları vb. emmeye, yok etmeye yarayan aygıttır.

Online-yedekparça.com ise sizlere güvenilir hizmet ve uygun fiyat imkanıyla Elektrik süpürgesine ait tüm yedek parçaları hizmetinize sunmaktadır.
Doğalgaz Hortumu kategorisi ile Fırın-Ocak-Aspiratöre ait tüm yedek parçalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Fırın-Ocak-Aspiratör herkes için bir kolaylık ve yardımcı iken,Doğalgaz Hortumu tüm ustalara yardımcı olmakta ve kolaylık sağlamaktadır. 

Online Yedek Parça ile uygun ve kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz.

Online Yedek Parça ile uygun ve kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz.

Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Whatsapp 09.00-19.00 x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.