ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Ev temizliğinin temel ihtiyaçlarından birini oluşturan çamaşır makinesi deterjan, su ve elektrik akımının birleştirilmesi ile kullanılan bir temizlik sistemidir. Giyim ve ev tekstili ürünlerinin temizlenmesi için kullanılan bu sistemler elektrikli, elektronik, hidrolik ve iskelet parçalarının birleşimi ile üretilir. Bu parçalardan herhangi birinde arıza durumu ortaya çıktığında, sistem belirli bir süre kullanılamaz hale gelebilir.

Ev ortamında gündelik ihtiyacı karşılayan makinelerde herhangi bir arıza ile karşılaşıldığında, en hızlı şekilde tamir işlemi sağlanmalıdır. Bu nedenle uzman bir kişiden yardım alınarak arızalanan çamaşır makinesi yedek parça ürünü belirlenebilir ve parça temini yapılarak sorun giderilebilir. Bu noktada kategorimiz altında bulunan farklı alt kategoriler ile istediğiniz tüm ürünleri kolayca temin edebilirsiniz.

Temin ettiniz yedek parça ürünü ile birlikte makine tamiri gerçekleştirmek için kendi imkanlarınızla veya teknik servis imkanı ile işlem yapabilirsiniz. Yapılacak değişim işleminin nasıl sağlanacağı konusunda sayfamızın blog kısmında gerekli bilgileri bulabilir ve kolayca işlemi tamamlayabilirsiniz. Servis için tüm parça ürün alışverişlerinizi sayfamızda uygun fiyat ve taksit imkanı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Günümüzde her evin olmazsa olmazı haline gelen çamaşır makinesi 1906’ da Ala Fischer tarafından icat edilmiştir. Çamaşır makinesi sisteminde tambur, elektrik motoru yardımıyla döndürülmektedir ve hareket sırasında çamaşırlar sürekli suyla temas ederek temizlenmektedir. Ala Fischer’ın ürettiği bu sistem günümüzde kullanılan otomatik çamaşır makinesinin de temelini oluşturmaktadır. İlk kurutuculu çamaşır makinesi ise 1924’ te yapıldı. Çamaşır makineleri bu tarihten itibaren sürekli gelişerek günümüzdeki halini aldı. Geçmiş zamanlarda ev hanımları evlerde su ve çamaşır makinesi olmadan derelerde, evde kendi imkanlarıyla elleriyle çamaşır yıkarken, çamaşır makinesinin varoluşu ile şimdi günümüzde ev hanımlarına kolaylık sağlanmaktadır.

Online-yedekparça.com ise sizlere güvenilir hizmet ve uygun fiyat imkanıyla çamaşır makinesine ait tüm yedek parçaları hizmetinize sunmaktadır.
Amortisör, Pompa Motoru, Kapı Emniyet Kilidi, Kapak Mandalı, Menteşeler, Su Giriş Ventili, Kazan Ön Körük, Motor Çeşitleri, Rezistans, Elektronik Kart, Rulman Keçe Grubu, Ön Kapak Grubu, Açma Kapama Şalteri, Su Seviye Şalteri, Kayış Grubu, Kazan Hortumları, Program Cihazı, Aksesuar ve Düğme kategorileri ile çamaşır makinesine ait tüm yedek parçalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Çamaşır makinesi tüm hanımlar için bir kolaylık ve yardımcı iken, çamaşır makinesi yedek parçaları ise tüm ustalara yardımcı olmakta ve kolaylık sağlamaktadır. 

Online Yedek Parça ile uygun ve kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz.

Online Yedek Parça ile uygun ve kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz.

Sıralama seçin
Toplam 1078 ürün görüntüleniyor.
Whatsapp 09.00-19.00 x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.