SOĞUTMA GRUBU

Suyun soğutulması, buz üretilmesi, gıdaların soğukta muhafaza edilmesi ve dondurma gibi farklı görevler üstlenen beyaz eşya cihazları genel olarak soğutma grubu adı altında bilinirler. Bu grup cihazlar arasında buzdolabı, derin dondurucu, su sebili ve su arıtma gibi evlerde sıklıkla kullanılan cihazlar yer almaktadır. Bu cihazlarda farklı görevler üstlenen parçaların arızalanması sonucu kullanım sıkıntıları ortaya çıkabilir.

Buzdolabı veya derin dondurucu gibi ürünlerde yer alan gaz sayesinde soğutma etkisi elde edilebilmektedir. Eğer, bu gaz cihaz içerisinde tükenir veya kaçak olursa, gazın yenilenmesi gerekir. Bu tip cihazlarda motor veya termostat arızalarında da cihaz istenilen işlevi yerine getiremez. Bu tip birçok arıza ile karşılaşılması durumunda soğutma grubu yedek parça ürünleri tek bir kategori altında sayfamızda kolaylıkla bulunabilir.

İstenilen tüm yedek parça ürünleri için sağlanmış olan bu kategori altında alt kategoriler ile daha rahat bir şekilde aradığınız ürünlere ulaşabilirsiniz. İndirim fırsatları ve pratik alışveriş ile tercih ettiğiniz bu parçaları, güvenli ödeme ile sadece birkaç günde teslim alabilirsiniz.

Soğutma grubu, buhar sıkıştırma veya absorpsiyon soğutma döngüsü yardımıyla sıvılardaki ısıyı alan makinedir. Bu sıvı daha sonra, havanın veya makinelerin gerektiği şekilde soğutulması için bir ısı eşanjörlerinden geçirilir. Soğutma döngüsü zorunlu bir yan ürün olarak, ortam havasına deşarj edilmesi gereken veya daha yüksek bir verimlilik için ısıtma amacıyla geri kazanılabilecek bir atık ısı üretir.

Online-yedekparça.com ise sizlere güvenilir hizmet ve uygun fiyat imkanıyla Soğutma Grubuna ait tüm yedek parçaları hizmetinize sunmaktadır.
Motor-Kompresör, Soğutucu Gazlar, Termostat Grubu, Ticari Kilit Menteşe, Kurutucu Drayer, Su Sebili Parça, Kontrol Elemanları kategorileri ile soğutma grubuna ait tüm yedek parçalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Soğutma Grubu herkes için bir kolaylık ve yardımcı iken, Soğutma Grubu yedek parçaları ise tüm ustalara yardımcı olmakta ve kolaylık sağlamaktadır. 

Online Yedek Parça ile uygun ve kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz.

Sıralama seçin
617,98 TL + KDV
617,98 TL + KDV
Toplam 47 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
Whatsapp 09.00-19.00 x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.