Deprecated: strripos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior in /home/onlineye/public_html/system/library/Mobile_Detect.php on line 1245

FAN ÇEŞİTLERİ

Farklı elektronik sistemler, beyaz eşyalar veya ev cihazları içerisinde hava akışı oluşturmak için fan adı verilen parçalar kullanılır. Üzerinde pervane parçası bulunduğu için havanın kanatlar arasında hareket etmesini ve içeride soğutma ve ısıtma sağlamasını oluşturan fan elemanları genellikle enerji ile çalışırlar. Bu nedenle fan çeşitleri soğutucular, motor ihtiva eden makineler ve ticari sistemlerde yerine göre değişen türleri ile kullanılmaktadır.

Sayfamız üzerinde sunulmakta olan fan çeşitleri yedek parça ürünleri sayesinde radyan veya aksiyel emici fan ürünleri temin edebilirsiniz. Yine farklı bir ihtiyacı karşılamak üzere nofrost fan motoru veya ticari fan motorları ürünleri de temin edilebilir. Sayfamızın alt kategorilerinde tüm bu ürünleri istediğiniz türleri ile bulabilirsiniz. Hatta indirim ve kampanyalarla alışverişlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Beko, Ariston, Arçelik, Bosch, Vestel gibi birçok farklı marka ürünlerde kullanılabilecek fan çeşitleri için istenen tüm yedek parça ihtiyaçlarını sayfamız sayesinde karşılayabilirsiniz. Bu uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri özellikle kargo yöntemleri ile sadece birkaç gün içerisinde temin edebilirsiniz.

Bir basınç farkı oluşturarak havanın akışını sağlayan cihazlara fan denir. Fanın hareketli elemanı olan kanatlar hava üzerinde iş yapar ve ona statik ve kinetik enerji kazandırır. Havaya kazandırılan bu statik ve kinetik enerjilerin birbirine oranı, fanın özelliklerine bağlıdır. Kısaca Fan, havalandırma aracı, pervane, pervane kanadı, vantilatör tanımlarıyla anılan sıcak veya soğuk havayı dengeli olarak savuran araç olarak nitelendirilmektedir.

Techno Fan , Bekatech modelleri ve Radyan Fan, Aksiyel Emici Fan, NoFrost Fan Motoru, Ticari Fan Motorları kategorileri Fan Çeşitleri olarak Online Yedek Parça'da yerini almaktadır.  

Online Yedek Parça ile uygun ve kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz.

Sıralama seçin
Toplam 44 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
Whatsapp 09.00-19.00 x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.